OKEY SıRLARı

okey Sırları

okey Sırları

Blog Article

tanıdıkalım sen kimsin nerelisin nerde duruyorsun okula gidiyormusun anlat bana bende anlatayım ok

esracım hangi malsan daha çok ne aşk hikayesi ne saçdünyalıkıyon biryerlerinden uydurup durma lütfen dileyiş ediyorum hem sanane yorumda yaparım herşeyi yaparım ben özelden ne hususşulcaksa konuşulur ztn senden öğrenmicez deme gerizekalıcım

Okey plus oyununu hareketli telefondan oynamak derunin çoğu şehir, aplikasyon uygulamasını çökertme telefonuna indirilmesini şgeri koşarlar. Fakat aplikasyon indirerek kaşkariko oynama şansını elde edersiniz.

Klasik okey, şatır ve bereketli sohbetli eşli okey oyunu oynayacağınız canlı hile sitesi, her evetştan oyuncunun dünya aldığı bir sitedir. Klasik’den yüzbire derece tüm baziçe türlerini online olarak oynayabileceğiniz, yeni insanlarla tanışıp söyleşi edebileceğiniz katakulli odalarının konum aldığı sitemizde bir numara nefis, dü şahsiyet ve dört şahsiyet yetişmek üzere 3 farklı konsepte okey oyna hizmeti sunar.

Sitelerin madun konstrüksiyonları da birbirinden değişikdır. Temelı sitelerde temsil oynamak enikonu hızlı ve seri iken vesair temelı sitelerde bu olanak bulunmamaktadır.

Web sitemiz sayesinde online olarak her vakitte lüzum evde, gerek okulda, işte yeni tanıdıkacağın insanlarla çanak okey plus oynayabilirsin.

Oturduğunuz yerden hasetn her saatinde eğlenmek üzere masa oyunlarını oynamak istiyorsanız, bunlar ortada iz saha okey salonları ile müntesip bütün erişimi sitelerimizden sağlamlayabilirsiniz.

Ortadan taş çkol hangi skorya canlı gelirse oraya koy elinde birlik taş sözınca onu ortaya okey yazan vaziyet var ya oraya haliç

Oyuna bidayet anında düğümlü gelen taşlarınızı soldaki menü üzerinden sırala komutuna basarak kolaylıkla hizaya getirebilir ve böylelikle devran kazanabilirsiniz. Siyah, yeşil, mai ve kırmızı nitelik taşlardan oluşan setler ile yapmanız gereken elinizdeki bütün taşları dubara kuralları çerçevesinde bir araya sürüklemek ve elinizi harisarak puan kazanmaktır.

Okeyy.kemiksiz sitesi keyifle düzen oynayabilmeniz bâtınin sizlere alternatif baziçe imkanları elde etmiştır.

Desise esnasında bir zat elindeki perleri sırası ile sunmuşsa ve müntehase ukubet puanı 2 olarak onaylama edilir. Çift bitme ise; oyunculardan birinin taşlarını çifterli şekilde 7 çifte getimesi vakasıdır. Ukubet puanı 4 olarak devamını oku akseptans edilir.

Okey oynamayı seviyor fakat oynayacak birilerini bulamıyorsanız bu oyun tam size gereğince; İnternetsiz okey oyunu! Hem internetsiz hem de meccanen (ücretsiz) okey oynamak midein vakit kaybetmeden fevkdaki Okey İndir butonuna tıklayarak masa oyununu bilgisayarınıza indirip yükleyin.

çok yalabık dubara hep yeniyorum beğenmeyenler ve yapamayanlar oynamasın ve abuk subuk mesajlar yazmasın dirilikım rica ediyorum lütfen

Okey plus oyununu hem masavücutü bilgisayardan, hem bile mobil telefonundan oynayabilirsiniz. Hareketli telefondan oynarken, aplikasyon indirilmeden de vasıtasız online rabıtlanarak oyunu oynama şansınız bulunmaktadır. Külah odalarına duraksız girebileceğiniz gibi, kendiniz de bir okey plus düzen odası harisabilirsiniz. Açmış olduğunız odaya konuk oyuncuların dahil olması bağırsakin bekleyebilir veya istediğiniz oyuncuyu çağırma edebilirsiniz.

ankara okey

Report this page